Descriere
Ochelari de soare Relax Gaga
Ochelari de soare versatili, pot fi folositi atat pentru activitati sportive cat si in plimbari cotidiene. Ochelarii sunt potriviti pentru orice tip de fata.
Caracteristici
- marime universala
- material rama: policarbonat rezistent si flexibil
- culoare lentila: maro
- filtru lentila: cat.3
- categorie: UV400
- suprafata lentila: Aurora Sensor
Tehnologii
Lentile polarizate: Lentilele sunt tratate pentru a elimina reflexiile suparatoare. Aceste tipuri de lentile sunt potrivitw pentru activitati sportive, condus sau activitati acvatice. Polarizarea reduce oboseala ochilor.
Antislip: Sistem anti-alunecare cu protectii in zona nasului. Previne alunecarea accidentala a ochelarilor.
Sac de transport: Realizat din microfibra, previne zgarierea accidentala a lentilelor. Se poate folosi si pentru curatarea lentilelor
Adauga un review
Copyright © 2010-2025. ProAlpin este marcă înregistrată la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci sub nr. 123264 / nr. depozit M 2012 00205.
Toate drepturile rezervate. Textele nu pot fi preluate de pe site fără acordul scris al SC ALPIN BOX SRL.